Maandag
Veel kinderen op vakantie maar toch gezellige activiteiten bij de kindertuintjes. Vraag van de dag; hoe komt het water uit de bodem zo hoog in de boom?
Dinsdag
Radio 1 belt met de vraag of wij morgen mee kunnen werken aan een live radio programma.
Woensdag
Van half 11-11 uur is de Hoekwierde “on the air” als hoeksteen voor het thema ‘Bewoners zelfbeheer’. Lees er hier alles over.
In de Leemwierde ontvang Gijs een nieuwe maaimachine . Zij willen nu een wedstrijdje met ons; wie heeft het mooiste gazon van de Wierden?
Donderdag
Hemelvaartsdag.
Boelo en ik pakken de Leemwierde-handschoen direct aan en maaien tot wij een ons wegen. Na driekwart dag zijn wij best tevreden. Komt die Lap op ons af met de vraag. “Zijn jullie niet iets vergeten?” Boelo en ik kijken elkaar verbaasd aan. Lap had graag gezien dat wij met blazertje en stoffer en blik de boel waren na gelopen. Wij staan bij de gracht en plots wordt de boel opgeschrikt door een grote ploemp. “Wat was dat vraagt Boelo?”. “Oh, dat was een snoek!”.
Willem monteert nieuwe wieltjes aan de maaier. Dat was ook wel nodig laat hij ons zien. Tot op de draad versleten.
Ton ontkist het eerste kunstwerk element en is in zijn element. Geen grindnesten!
Elly en Thom leveren een topprestatie. De rand langs de oosthaag rond de volkstuinen wordt over de gehele lengte recht gestoken. Gelijk een fraai beeld.
Tot slot zijn er twee braamsluipers actief in de avond uren. De haag langs het fietspad wordt geheel geschoffeld. Lap maakt mooie hoopjes om te laten zien hoeveel onkruid er in drie weken gegroeid is.
Vrijdag
Lap ruimt de hoopjes op. Drie kruiwagens vol met onkruid. Ton sombert bij zijn bekisting. Hij ziet een beschadiging, veroorzaakt door de trilnaald.
In de wijk verbaas ik mij over die hoop aarde naast het huis van Johanna. Niemand weet waar die vandaan komt. Ook die lange aanhanger bij nummer 28 voor de deur is een raadsel. In het bos is een wonder gaande. Alles groeit en bloeit.
Zaterdag
Lap bezorgt de nieuwste nieuwsbrief huis aan huis. Mooi gemaakt Decia! Wel reageren hoor als je meer wilt weten van de hanging baskets en de wandelroutes. Bekijk hier de pdf: Nieuws HW 7-2013
Simon, Bert en ik zijn de hele middag bezig met het aanleggen van een Simons vaste plantenborder. Wij verwijderen die kweek verzamelstruiken en planten honderden plantjes, deels van eigen kweek.
Simon zorgt voor een drankje op zijn tijd en Noëlle komt zelfgebakken overheerlijke cupcakejes brengen.
Zondag
Lap schoffelt de esdoorn en beukenhaag bij de entree van de wijk.
Bram, Ad en ik schouwen het gebied dat Ad in de Velden gaat maaien. Dat wordt een fraai staaltje burenhulp.











Geef een reactie